Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / O firmě

Truhlářství Halamka

Historie Truhlářství HalamkaNaše zakázkové truhlářství vyrábí dřevěná eurookna, dřevěné interiérovévchodové dveře, dřevěná schodiště a dřevěná garážová vrata. Historie firmy se datuje od roku 1924, výrobu jsme obnovili v roce 1991.

Mezi speciality naší činnosti patří výroba historických replik. Vyrábíme dřevěné repliky různých historických prvků (okenice, okna, dveře, vrata).

Dřevo je stálý, ekologický, po staletí vyzkoušený přírodní materiál, který vytváří příjemné klima a pohodu.

Při sjednání zakázek se snažíme vycházet vstříc každému zákazníkovi a jeho potřebám. Za rozhodující hodnoty, které našim zákazníkům nabízíme, považujeme výbornou kvalitu dodávky, splněný termín a příznivou cenu.

U všech našich typů oken a dveří můžeme realizovat Vaše představy. Zhotovíme různé geometrické tvary podle skutečných otvorů ve Vaší stavbě (např. úkosy, oblouky, kruhová okna, případně segmenty). Nabídneme Vám různé druhy příček: meziskelní, lepené na skle, sklodělící a odklopné. V nabídce máme širokou paletu barev, která zahrnuje lazury v přírodních tónech dřeva.

Certifikáty

Všechny výrobky, u kterých je to vyžadováno, prošly státní zkušebnou a jsou certifikovány podle příslušných norem.
© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.