Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / Nabízíme / Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře vyrábíme z třívrstvé lepené lamely z materiálů dub, borovice nebo smrk. Můžeme použít i exotické dřeviny, například meranti. 

Pro povrchovou úpravu dřevěných vchodových dveří používáme ekologický, vodou ředitelný materiál, přírodní oleje a krycí barvy. Odstín lze zvolit podle vzorkovnice barev RAL a lazur. V našem truhlářství vyrábíme také dřevěné interiérové dveře.

Kování, výplně, těsnění

Dřevěné vchodové dveře jsou vybaveny tříbodovým bezpečnostním zámkem ROTO. Závěsy dveří jsou nastavitelné ve třech směrech. Výplně dveří tvoří speciální sendvičové desky, které jsou vrstvené ze dvou překližkových spojovacích desek a výplňové pěny (bez chlorovaných uhlovodíků). Dále nabízíme velký výběr typů skel, včetně pískovaných a leptaných. Vchodové dveře jsou vybaveny celoobvodovým těsněním.

Shrnutí výhod dřevěných vchodových dveří:

  •  ekologický materiál pro povrchovou úpravu
  •  množství odstínů
  •  tříbodové bezpečností zámky
  •  výplňová pěna bez chlorovaných uhlovodíků
  •  široký výběr typů skla

Reference

Od roku 1991 jsme vyrobili a dodali dřevěná eurookna, vchodové a interiérové dveředřevěná schodiště do téměř tisícovky rodinných domů po celé České republice.

V poslední době dodáváme také do zahraničí, například do Belgie. Jedná se převážně o okna, dveře a vrata, která jsou vzhledově upravena pro místní styl. V Belgii jsme realizovali již několik zakázek.

Fotogalerie dřevěných vchodových dveří

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.