Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / Nabízíme / Dřevěné schody, schodiště

Dřevěné schody, dřevěná schodiště

Dřevěné schodiště tvoří neodmyslitelnou součást každého vícepodlažního rodinného domu. Dřevěné schodiště plní několik funkcí současně. Kromě praktické funkce má také estetickou hodnotu. Zároveň je možné nevyužité místo pod schodištěm proměnit na úložné prostory.

Typy schodišť, která vyrábíme:

  • Páteřová schodiště
  • Zadlabaná schodiště
  • Sedlová schodiště
  • Točitá schodiště
  • Třmenová schodiště

Dřevěná schodiště navrhujeme a vyrábíme na míru podle propozic místnosti. K výrobě používáme dubové borovicové a smrkové dřevo. Je možné použít i jiné druhy dřev nebo kombinovat dřevo a nerezové nebo kovářské prvky. Na povrchovou úpravu používáme kvalitní laky a podlahové přírodní produkty. Při výrobě dbáme na pečlivé zpracování a provedení zakázky.

Dřevěné schody je možné doplnit úložnou skříní. Významné je estetické řešení. Schody vyrobené v našem truhlářství na zakázku zdobí každou místnost, ve které jsou instalovány.

Reference

Od roku 1991 jsme vyrobili a dodali dřevěná eurookna, vchodovéinteriérové dveře a dřevěná schodiště do téměř tisícovky rodinných domů po celé České republice.

V poslední době dodáváme také do zahraničí, například do Belgie. Jedná se převážně o okna, dveře a vrata, která jsou vzhledově upravena pro místní styl. V Belgii jsme realizovali již několik zakázek.

Fotogalerie dřevěných schodů a schodišť

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.