Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / Nabízíme / Dřevěné interiérové dveře

Dřevěné interiérové dveře, obložkové zárubně

Dřevěné interiérové dveře vyrábíme z lepené lamely z materiálu dub, borovice, smrk a z dalších druhů dřevin. Pro povrchovou úpravu dřevěných interiérových dveří používáme ekologický, vodou ředitelný materiál, přírodní oleje a krycí barvy. Odstín lze zvolit podle vzorkovnice barev RAL a lazur. Nabízíme různé odstíny moření. Esteticky velmi zajímavé jsou tzv. drásané dveře, které jsou vždy výrazným prvkem v interiéru.

Kování, výplně, rozměry, těsnění

Dveře jsou opatřeny zámkem zadlabacím, závěsy. Pro výplň dveří můžete vybírat z masivní kazety nebo skleněných výplní. Nabízíme typizované rozměry, nebo rozměry podle požadavků zákazníka. Dřevěné interiérové dveře jsou vybaveny celoobvodovým těsněním. Vyrábíme také dřevěné vchodové dveře.

Reference

Od roku 1991 jsme vyrobili a dodali dřevěná eurookna, vchodové a interiérové dveředřevěná schodiště do téměř tisícovky rodinných domů po celé České republice.

V poslední době dodáváme také do zahraničí, například do Belgie. Jedná se převážně o okna, dveře a vrata, která jsou vzhledově upravena pro místní styl. V Belgii jsme realizovali již několik zakázek.

Fotogalerie dřevěných interiérových dveří

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.