Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / Nabízíme / Dřevěná okna

Dřevěná okna, eurookna

Dřevěná okna, eurookna vyrábíme z třívrstvé lepené lamely z dubového, borovicového, smrkového a dalšího dřeva. Lamely mohou být s podélným napojováním, nebo v provedení FIX bez napojování. K výrobě eurooken používáme dřevěný profil EURO IV 68, IV 78, IV 92. Provádíme kompletní výměnu dřevěných oken od vlastní pečlivé výroby po odbornou montáž.

Dřevěná oknaPro povrchovou úpravu dřevěných oken a eurooken používáme ekologické, vodou ředitelné materiály. Základní nátěr dřevěných oken a eurooken provádíme máčením, vrchní nátěr vysokotlakým nástřikem. Dále používáme přírodní oleje, krycí barvy dle odstínů RAL.

Dřevěná okna jsou vybavena celoobvodovým kováním ROTO. Nabízíme kompletní sortiment vyráběných dvojskel, trojskel s požadovaným koeficientem prostupu tepla a hluku, případně můžeme použít sklo s ornamenty, se zabarvením nebo sklo bezpečnostní. Okapnice jsou hliníkové, eloxované. Používáme komorové těsnění. 

Špaletová okna, zdvojená okna, repliky

Podle vašich požadavků také vyrobíme špaletová nebo zdvojená okna. Špaletová okna je možné zasklít izolačním dvojsklem v kombinaci s obyčejným zasklením a opatřit celoobvodovým kováním. Špaletová okna mají výborné akustické a tepelně-izolační vlastnosti.

Pro ozdobu špaletových oken se využívá kování a historické dřevořezby. Okno je možné použít i jako repliku. Výhodou našich špaletových oken je také moderní nátěr, takže okna není potřeba pravidelně natírat.

Okna pro historické objekty - hrady, zámky, kostely, historické domy

Vyrábíme dřevěná okna také pro historické objekty. Do hradů a zámků dodáváme historické repliky, které dodržují vzhled i charakter původních oken. Připravíme, vyrobíme a provedeme výměnu dřevěných oken do kostelů a různých historických domů po celé republice. 

Reference

Od roku 1991 jsme vyrobili a dodali dřevěná eurookna, vchodovéinteriérové dveředřevěná schodiště do téměř tisícovky rodinných domů po celé České republice. V poslední době dodáváme také do zahraničí, například do Belgie. Jedná se převážně o okna, dveře a vrata, která jsou vzhledově upravena pro místní styl. V Belgii jsme realizovali již několik zakázek.

Na kvalitu našich oken se můžete spolehnout, testovalo ji odborné pracoviště, více se dozvíte v certifikátu. Můžete nám poslat poptávkový formulář nebo nás kontaktovat telefon či e-mailem, pokud máte nějaké otázky.

Fotogalerie dřevěných oken

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.