Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Úvod / Nabízíme

Nabízíme

Truhlářství - Jaroslav Halamka je rodinná firma, která čerpá ze zkušeností svých předků. Historie firmy se datuje od roku 1924. Specializujeme se na historické repliky bran, vrat, oken, dveří a podobných stavebních prvků. Výrobky jsou opracovány ručně tak, aby bylo dosaženo původního vzhledu. Významnou část výroby tvoří dřevěná schodiště. Je možné je kombinovat s nerezovými nebo kovářskými prvky či k nim vyrobit úložnou skříň.

Vyrábíme dřevěná okna, eurookna s celoobvodovým kováním ROTO z dubového, borovicového, smrkového a dalšího dřeva. Dřevěná špaletová okna se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Připravíme pro vás také dřevěné vchodové dveře s tříbodovým bezpečnostním zámkem nebo dřevěné interiérové dveře s bohatým výběrem barevného provedení.

Přehled naší výroby, včetně rozsáhlé fotogalerie najdete na jednotlivých stránkách.

Dřevěné okno Dřevěné schody Dřevěné interiérové dveře Dřevěné vchodové dveře Historické repliky


Máte-li nějaký dotaz nebo vás zajímá více informací, budeme rádi, když nám napíšete. Pro dotazy použijte náš poptávkový formulář. Po přijetí zprávy vás budeme kontaktovat.

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.